Ставки на футбол сьогодні

Ставки на футбол сьогодні

Прогнози на футбол сьогодні одні з найпопулярніших серед беттерів. Букмекерські контори не відстають і активно пропонують широкі лінії, безліч чемпіонатів та дуже приємні коефіцієнти. Окремі БК навіть створюються саме під цю дисципліну. Популярність цілком зрозуміла, адже це спорт мільйонів і розібратися в правилах насправді не важко, є багато інформації у відкритих джерелах. Тобто створені абсолютно всі умови для популяризації.

Ставки на футбол: чому їх сьогодні обирають

Ставки на футбол сьогодні дійсно дуже популярні, розглянемо основні причини такого попиту:

 • Доступ до перегляду матчів та можливості складати прогнози як на топові, так на досить екзотичні чемпіонати. В тому числі нижчі дивізіони, де досить багато можливостей виграти з високим коефіцієнтом.
 • Розпис найбільший, в топових матчах може досягати 200 варіантів. В такому випадку надається можливість ставити буквально на будь-що.
 • Завищені коефіцієнти. За рахунок того, що конкуренція дуже висока, букмекери стараються привабити якомога більше беттерів і звісно роблять це за допомогою коефіцієнтів.
 • Значно більші ліміти ставок, ніж на інші види спорту. Причому це стосується і основних результатів і розпису загалом.
 • Велика кількість трансляцій. Більшість букмекерських контор пропонують в тому числі прямі трансляції безпосередньо на сайті та в додатку. Така можливість доступна зареєстрованим бестерами, в деяких випадках лише тим, хто має гроші на ігровому рахунку. Деталі дізнавайтесь на сайт конкретної букмекерської контори.

Ставки на футбол України – це можливість спрогнозувати результат командної гри. Тому якщо вилітає один гравець це може не так сильно впливати на загальні ігрові результати, хоча певні відмінності будуть.

Ставки на футбол: дієві стратегії на сьогодні

Ставки на футбол в Україні на різні чемпіонати та події здатні принести добру віддачу. Причому можна прогнозувати без будь-якої системи, чи ж використовувати одну з численних стратегій. Який варіант обрати – вирішувати лише вам. Далі пропонуємо розглянути цікаві стратегії. Зверніть увагу, обравши ту чи іншу, потрібно чітко її дотримуватись.

Футбол сьогодні: низькі коефіцієнти ставок

Цей принцип прогнозування дуже популярний серед новачків та обережних беттерів, котрі не поспішають ризикувати. Обираючи футбол сьогодні, коефіцієнт ставок для такого варіанту будуть найнижчими з можливих. Це означає з одного боку майже гарантовану перемогу однієї з команд, з іншого – що точно отримаєте винагороду.

Виставляються такі кефи на ігри, де фаворит явний та зрозумілий всім. Але і в таких поєдинках іноді трапляються сюрпризи. Будьте обережні, та не поспішайте ставити великі суми. Справа в тому, що прибуток все одно вийде дуже скромним, а якщо раптом прогноз не спрацює, то втрати відчуєте.

Приклад: ставка на матч Ліги Європи між командою «Манчестер Юнайтед» і «Стяуа» (Румунія). Звісно рівні команд співставляти не варто, тут однозначно зрозумілий фаворит. На нього йде коефіцієнт 1.2. Якщо поставити 1000 гривень і прогноз спрацює, а це майже гарантовано станеться, то чистий прибуток складе 200 гривень. Коли ж якимось дивом румуни все же виграють, то втратите свою 1000 на, здавалось би, вірному матчі.

Прогнози на футбол: як ставити в лайві сьогодні

Багато беттерів вважають, що найкращі ставки на футбол сьогодні – це live. Такий підхід цілком зрозумілий, адже під час матчу події можуть стрімко змінюватись. Дуже важливо розуміти, що в цьому форматі не все просто, навіть не зважаючи на те, що матч відбувається прямо на очах.

Варто зрозуміти, що ставки на лайв вимагають ще більше досвіду, адже вчасна реакція на зміну коефіцієнтів, а радше передбачення того, що може статись, важить значно більше, ніж просто можливість бачити що відбувається на полі. Ключові переваги лайв-ставок на футбол:

 • висока швидкість розрахунку. В середньому це займає 3 години;
 • ще більший адреналін при перегляді матчів;
 • можливість підвищення коефіцієнтів по ходу гри;
 • не потрібно занадто ретельно вивчати суперників, достатньо буде розуміння рівня команд.

Коли обираєте лайв-режим також не варто починати з величезних сум, краще поступово входити в таку стратегію і поступово збільшувати ставки.

Інші ставки на футбол в Україні

Беттерам доступно ще ряд цікавих стратегій, адже ставки на футбол сьогодні просто вражають своїм різноманіттям.

Наприклад, складання прогнозу стосовно великих тоталів. Досвідчені беттери в курсі, що можна робити ставки ще і на досить незвичні ігрові події, якщо таку опцію надає букмекер. Тотал – один з найпопулярніших прогнозів такого типу. Суть в тому, щоб вгадати скільки голів заб’ють команди на двох. Є варіації:

 • скільки зароблять червоних чи жовтих карток;
 • якою буде кількість кутових;
 • скільки пробиватиметься штрафних.

Тотал, на який ставитиме беттер вказується більше чи менше в результату вийде ніж у показника, що зазначено букмекером. Якщо ставити на великі тотали, потрібно враховувати наскільки, власне, багато забивають команди. Ці показники можуть дещо відрізнятися в межах різних турнірів. Обов’язково потрібно вивчати статистику обох клубів.

Цікавий вид матчу, на який можна робити несподівані ставки – це фаворит проти слабкої команди в кубку країни. Тут є один нюанс, топові клуби зазвичай беруть участь в декількох турнірах по ходу сезону. Звісно, що одні з них в більшому пріоритеті і на інші тренер виставить слабший склад на гру кубку нацчеміпонату, ніж на Лігу Чемпіонів. Щоб розуміти сильний буде склад чи слабкий, варто добре знати гравців або ж уважно читати аналітику експертів.

Такий футбол сьогодні, коефіцієнт ставок на який буде суттєво відрізнятись у різних букмекерів, знайти нелегко, тому що котирування виставлять приблизно рівні.

Які ставки на футбол сьогодні дають 100 процентний результат

Новачки часто шукають спосіб як зробити ставки на футбол сьогодні, 100 процентний результат не дає жодна стратегія. Справа в тому, що кожен поєдинок залежить не лише від спортсменів, а і від погоди, суддівства, морально-психологічного та фізичного стану учасників, та навіть від вболівальників. Звісно, коли проводиться турнір по типу Чемпіонату Світу чи Європи – дається в знаки втома та надзвичайна відповідальність, в тому числі, перед власними вболівальниками.

Тому все що можна зробити – це мінімізувати вірогідні ризики. Наприклад обирати невисокі коефіцієнти, ставки робити такою сумою коштів, яку ви готові втратити. Потрібно визначити для себе суму, яку в принципі можете витратити для ставок і не перевищувати свій банк.

Прогноз ставок на футбол сьогодні: як отримати статистку безкоштовно

Прогнозування результату будь-кого матчу – це вивчення статистики, проведення аналітики. Базову інформацію зможете знайти на сайті букмекера. Як мінімум це:

 • статистика очних зустрічей у всіх турнірах;
 • кількість забитих та пропущених м’ячів;
 • кількість перемог, поразок, нічийних результатів.

Вся ця інформація надається безкоштовно. Але її буде замало. Корисно буде дізнатись коли в останній раз зустрічались команди, буває що це відбулося 20-30 років тому. За цей час покоління футболістів змінились. Такі дані також є у відкритих джерелах.

Прогноз ставок на футбол сьогодні безкоштовно проаналізувати насправді зможе кожен, хто розуміє як можна шукати інформацію в інтернеті.

Де найкраще робити ставки на футбол сьогодні: як обрати букмекера

Найкращі ставки на футбол сьогодні представлені в офіційних БК. Звертайте увагу на наявність ліцензії – оптимальний варіант КРАІЛ, адже її видає український уряд. Також потрібно звертати увагу на:

 • кількість ліг та великих турнірів, ставки на які запропоновано робити. Нижчі дивізіони здатні порадувати неочікуваними результатами;
 • доступ до онлайн-трансляцій на сайті та в мобільній версії;
 • можливість поповнювати рахунок різними способами та швидке виведення коштів.

Прогнози на футбол сьогодні, з появою букмекерських контор, що працюють онлайн, стали значно зручнішими та доступнішими. Кожен має змогу долучитись до гри мільйонів, хоча б таким чином.

Ставки на футбол сьогодні
Догори