Ставки на кіберспорт в Україні

Ставки на кіберспорт в Україні

Кіберспорт – це змагання з відеоігр, в яких приймають участь любителі та професіонали, перегони ведуться за грошовий приз. Так як в цьому спорті можуть бут переможці і ті хто програли, то і ставки на кіберспорт отримали своє розповсюдження, причому сьогодні дуже широке. Особливості цих прогнозів в тому, що сам вид спорту освоїти легко, це допоможе розуміти всі особливості процесу та можливі результати зустрічей.

Що таке ставки на кіберспорт: ключові особливості

Прогнози на кіберспорт, власне як і сама дисципліна – це дещо незвичне, в контексті розпису ліній. На те є декілька причин. Основна, звичайно ж, інші правила. До прикладу в футболі більшість прогнозів крутиться навколо того хто виграє, кількості голів і т.д, тобто все однозначно – хто забив більше, той виграв, відповідно і прогноз складати легше.

Кіберспорт – це дещо інше – тут можуть бути різні сценарії розвитку подій, відповідно від цього розходиться значно більше ліній.

В багатьох іграх є так звані карти, які поступово розкриваються і ставки робляться на кожну окремо. Варіативність прогнозів прямо залежить від того, наскільки в грі розвинутий геймплей. Та навіть при цьому завжди є переможець, є варіант нічиєї, поняття тотал, фора.

Як обрати букмекера для ставок на кіберспорт

Робити ставки на кіберспорт можна в більшості великих букмекерських контор, а також є спеціалізовані, що працюють лише з кіберспортом. Таких в Україні дуже мало, тому є сенс розглядати саме критерії вибору майданчика, де крім кіберспортивних змагань зможете робити ставки і на інші дисципліни. Отже, звертайте увагу на:

 • безпека та надійність. Це основне, що має бути забезпечено беттеру при відкритті рахунку та використанні його як для поповнення, так і для виведення коштів. Має значення наявність шифрування даних, що буде важливим аргументом цифрової безпеки;
 • ліцензія. Варто звертати увагу саме на ліцензовані майданчики, які в повній мірі гарантують дотримання правил та виплачуватимуть виграші, якщо ставка спрацює;
 • справедливі коефіцієнти. Саме вони є виразом ймовірності і від них залежить можливість виграшу ту чи іншу суму;
 • щедрі бонуси. Вони, звісно, не основний аргумент для вибору того чи іншого букмекера, але можливість отримати фрібети надзвичайно заманлива;
 • різноманітні види ставок. Звертайте увагу які саме змагання представлені на яких умовах можна прогнозувати результати.

Звичайно має значення достатній вибір подій. Серед топових: CS: GO, Dota 2 та League of Legends. Серед нових, котрі також заслуговують уваги: Overwatch, PUBG, Valorant та інші.

На сьогодні не всі букмекери готові надати можливість робити ставки на кіберспорт. Причина в тому, що цей напрямок беттингу лишень починає розвиватись, тому є ризики для самої БК, що надані коефіцієнти підуть на користь саме беттеру, адже в прогнозування відеоігр розбирається не так багато людей.

Ставки на кіберспорт: скачати додаток БК

Якщо прагнете завжди залишитись в курсі останніх подій та робити ставки на кіберспорт, скачати краще додаток БК. Це зручно, адже слідкувати за тим як розгортаються події на тому чи іншому турнірі з мобільного буде легше. До того ж формування купону займатиме ще менше часу, і це навіть при тому, що на сайтах букмекерів все теж максимально продумано.

Обравши ставки на кіберспорт, скачати додаток потрібно з офіційного сайту вашого букмекера. Якщо застосунок ще не в розробці, то непоганим варіантом буде мобільна версія, що теж досить зручна в користуванні.

Які існують жанри ігор для прогнозів на кіберспорт

Прогнози на кіберспорт об’єднують в собі величезну кількість різних ігор, котрі відрізняються геймплеєм та підходом до формування ліній. Існує поділ всіх відеоігор на наступні групи:

 • шутери від першої особи. Вони ж FPS буквально піднесли до небувалих висот популярність кіберспорту. Вони прості, зрозумілі, захоплюючі – лишень беріть та стріляйте. Також можлива гра в командах;
 • багатокористувацькі бойові арени або МОВА. Ще один флагман в кіберспорті, адже такі назви як League of Legends та Dota 2, відомі навіть тим, хто далекий від цієї галузі. Покращувати свої навички можна безпосередньо під час матчу. Команди, що змагаються на турнірах складаються з 5 людей;
 • стимулятори. Це максимально наближені до реальності ігри. Тут багато популярних спортивних змагань. Стимулятори присвячені баскетболу, хокею, футболу та іншим дисциплінам;
 • файтинги. Відмінна альтернатива справжнім турнірам по бойовим мистецтвам. Топовими є Street Fighter та Mortal Kombat.

Перш ніж починати робити ставки на змагання, де в головній ролі одна з цих ігор, необхідно детально розібратися в правилах, а краще за все зіграти.

Як правильно робити ставки на кіберспорт: корисна інформація

Питання як правильно робити ставки на кіберспорт потребує особливої уваги, якщо це стосується новачків. Основні рекомендації:

 • вибір надійного букмекера. Як це робити розказано вище;
 • оберіть жанр, в якому хоча б трошки розбираєтесь чи той,про який знаєте більше чи самі грали;
 • внесіть перший депозит. Не варто одразу ж робити високі ставки, спочатку знайомтесь з процесом;
 • користуйтеся бонусами. Якщо БК надає фрібет, погоджуйтесь – це суттєво розширить можливості.

Завершальний крок – зробіть ставку. А попередньо розберіться в тому, які вони власне існують і на якому прогнозі можна більше заробити.

Види ставок на кіберспорт: скінами, на реальні гроші, на стримерів

Існують такі типи ставок:

 • реальними грошима. Якщо прогноз спрацює отримаєте винагороду у грошовому вираженні, як при ставці на звичайний вид спорту;
 • ставки на кіберспорт скінами. Досить незвична варіація для беттерів. Суть в тому, що для прогнозів, а якщо точніше, оплати за них, використаються віртуальну валюту у вигляді скінів. Такий варіант можливий лише для матчів професійних команд типу «голова до голови»;
 • ставки не кіберспортивний пул. Тут надається можливість визначити розмір призового фонду та його розподіл між категоріями призерів. Ставки вносять всі разом, а їх прибутковість залежатиме від кількості бетторів та розмірів їх внесків;
 • соціальні прогнози та ставки на виклики. Тут маєтеся на увазі, що до ставко залучаються додатково друзі, родичі.

Також можна робити ставки на стримерів та на фентезі. Загалом існує дуже багато варіантів складання прогнозів на кіберспорт. Лінії та їх глибина залежать від конкретного букмекера, популярності турніру.

Чи безпечні ставки на кіберспорт без паспорта: що потрібно знати беттеру

Окремі букмекери готові приймати ставки на кіберспорт без паспорта. Це досить заманливо, адже:

 • не доведеться чекати проходження верифікації;
 • можна одразу поповнювати рахунок та робити ставки в новій дисципліні;
 • не варто турбуватись, що комусь передаєте свої особисті дані.

Може здатись, що такі букмекери більш вигідний варіант, але не поспішайте, адже за подібною пропозицією приховується відсутність ліцензії. Це означає, що поповнюватимете рахунок і робитимете ставки на свій страх і ризик. В майбутньому це обернеться складнощами з виведенням коштів.

Відгуки про ставки на кіберспорт

Думаючи над тим, обирати чи ні ставки на кіберспорт, відгуки читатимете майже напевно. Хоча беттери, що спеціалізуються на цьому напрямку не дуже охоче залишають свої коментарі. Основа причина, відносно менша кількість ніж, наприклад, тих, хто віддає перевагу футболу чи тенісу. Але певні думки знайти можна. Основне що кажуть – це те, що в кіберспорті потрібно добре розібратись, в ідеалі самостійно грати, хоча б на любительському рівні. Лише в цьому випадку вдасться орієнтуватись в різноманітті доступних прогнозів на сайті букмекера. Робіть ставки на кіберспорт, відгуки залишайте для тих, хто ще думає, поринати в цю дисципліну чи зосередитись на традиційних.

Ставки на кіберспорт в Україні
Догори