Ставки на настільний теніс Україна

Ставки на настільний теніс Україна

Настільний теніс чи пінг-понг – це вид спорту, яки на перший погляд може здатись не досить популярним, адже загалу невідомі якісь зірки, як у великому тенісі. Але при цьому ставки на настільний теніс в Україні це дуже популярно, як і у всьому світі. Гра відрізняється динамічністю, стрімкість зміни ситуації вражає. Для любителів беттингу це чудова можливість виграти, адже регулярно відбувається багато подій.

Cтавки на настільний теніс в Україні: що відомо про дисципліну

Щоб ефективно робити ставки на настільний теніс в Україні варто дізнатися про дисципліну більше. Для беттерів з нашої країни – це дійсно дуже екзотичний вид спорту. Перша особливість – розіграш займаю близько 4-8 секунд, а цілий сет можуть встигнути зіграти за 3 хвилини, а іноді це відбувається і швидше. Цікаво, що чиста гра з цього часу – 25%, решту часу спортсмени міняються сторонами, обговорюють рішення суддів. Варто знати ще й наступне про прогнози на настільний теніс України:

 • В пінг-понг краще ставити в live. Справа в тому, що коефіцієнти сильно змінюються, причому це відбувається надзвичайно стрімко. Так, приблизно за 1 хвилину спортсмен може встигнути відіграти 7 очок. Тому ставки на пінг-понг підходять тим беттерами, які вміють швидко приймати рішення. Адже це може дати чудовий результат.
 • Подача не має значення. Кожен зі спортсменів подає по 2 рази, потім це робить наступний. Єдиний виняток, коли наявна статистика за попередні сети і в них помітна явна тенденція.
 • Кількість сетів може бути різною. В залежності від змагань це буває 3 або 4 перемоги. Особливо це важливо коли робите ставки на фору чи тотал.

Саме ці моменти роблять настільний теніс досить привабливим для беттингу. Звичайно, для кращого розуміння того, що відбувається та швидшої реакції потрібно дізнатись про дисципліну більше.

Тонкощі прибуткових ставок на настільний теніс

Існують свої, специфічні тонкощі ставок на настільний теніс, які варто враховувати. Основний нюанс – розуміння того, що власне відбувається на ігровому полі. Варто знати топових гравців, щоб відрізнити фаворита. Також необхідно розбиратися в видах ставок, які власне можна робити. На сьогодні найчастіше зустрічаються такі:

 • основний результат – перемога одного зі спортсменів, нічийний результат тут неможливий;
 • тотал різного типу;
 • фора – гандикап на користь аутсайдера;
 • перша партія/матч – це комбінований маркер на переможця першого сету і всього поєдинку;
 • точний рахунок – результат по партіях;
 • інші ставки.

Прогнози на настільний теніс України – це дуже цікавий досвід для беттерів, які раніше обирали виключно звичні види, такі як футбол, великий теніс, баскетбол.

Ставки на настільний теніс дієві стратегії

Для тих, хто обирає ставки на настільний теніс стратегії мають велике значення, адже без певного алгоритму, якщо ви звичайно не є експертом в цій дисципліні, буде досить важко. Існує безліч дієвих, що допомагають отримати суттєву фінансову віддачу.

Ставки на настільний теніс в лайві наприкінці партії

Ставки на настільний теніс в лайві краще спрацьовують, адже гра дуже динамічна и спрогнозувати, хто ж переможе заздалегідь важко. Існує декілька стратегій в лайві, які дійсно діють. Серед них:

 • Перемога того спортсмена, який поступається в сеті. Тут варто спочатку поглянути, які коефіцієнти давали букмекери в прематчі. Якщо запропоновані приблизно однакові коефіцієнти, але вже в ході гри помітно, що один зі спортсменів значно поступається, можна поставити на його перемогу. Справа в тому, що для пін-понгу відіграш відставання в 4 чи 5 очок – це так вже і складно, особливо якщо кваліфікація спортсменів приблизно рівна. Звісно, щоб робити таку ставку потрібно розбиратись в розстановках, лідерах та аутсайдерах.
 • Перемога фаворита, що по ходу гри поступається. Ще один варіант, коли можна досить впевненого ставити на перемогу гравця який програє. Якщо до початку матчу та за іншими об’єктивними факторами він є лідером, то в результаті все ж переможе, залишається лише взяти найкращий коефіцієнт і виграш.
 • Парний тотал. Сет продовжується до 11 очок, тому ймовірність парного тоталу досить висока. Коли спортсмени звели сет до рахунку 9:9, то такий прогноз вже 100% спрацює.
 • Плюсова фора. Підходить для тих варіантів, коли один зі спортсменів створив значний відрив в рахунку, по ходу гри є високий шанс, що це відставання зменшиться, а не зросте. Саме тому прогноз на плюсову фору досить популярна.

Ставки на настільний теніс в лайві відмінна можливість оцінити, наскільки добре орієнтуєтесь в цьому виді спорту та чи можете швидко реагувати на зміну ігрової ситуації.

Стратегія ставок на фору в настільному тенісі

Стратегія ставок на настільний теніс – фора – це перевага одного тенісиста перед іншим, що виражається в ігрових очках, партіях. Фора буває плюсова і мінусова. Вирішивши ставити на мінусову за очками в грі, варто діяти максимально уважно, адже спортсмен, що матиме фору в очках може виграти, але загалом програти в матчі. Фора в настільному тенісі це добре лишень тоді, коли один з суперників має недуже велику перевагу і для перемоги йому потрібно здобути перемогу лише в 1 розіграші. В такій ситуації інший гравець дуже вірогідно програє в конкретному сеті, щоб в наступному взяти перемогу. Рахунок 10:6, фора -4,5, при рахунку 10:7, фора вже буде -3,5, а при 10:8 -2,5.

Ставка на настільний теніс в Україні: тотал, парне та непарне

Стратегія ставок на настільний теніс – тотал. Причому може бути реалізований з різними підходами. Найрозповсюдженіші варіанти:

 • індивідуальні тотали обох тенісистів;
 • загальний тотал за кількістю очок;
 • тотал по партіям.

Не можна сказати, що якийсь один вид ставки дає більше шансів чи є універсальнім. Кожен з них може застосовуватись за певних умов. Варто розуміти, що коефіцієнти в настільному тенісі змінюються для кожного сету. Причому для беттера краще, щоб вилка була досить великою.

Загальний тотал являє собою суму індивідуальних тоталів за очками. Цей тип прогнозу найбільш популярний.

Що стосується тотала по партіям, то його можна назвати менш ризиковим, але і дуже багато виграти не варто розраховувати. Саме з цієї причини він популярний серед беттерів, що обирають саме цей вид спорту.

Ставку на парне чи непарне пропонують не всі букмекерські контори, але при цьому їх можна назвати поширеними. Варіантів тут небагато. Парна кількість сетів буде лишень за рахунку 3:1, якщо ж він завершиться 3:0 чи з мінімальною перевагою переможця – це в будь-якому випадку «непарне». Також можна знайти подібний варіант ставки в межах партії.

Прогнози на настільний теніс в Україні: що потрібно знати для аналізу

Зрозумівши ставки на настільний теніс стратегії якого запропоновані вище, також варто розібратись, за якими пунктами потрібно проводити аналіз. В пінг-понгу є наступні важливі моменти:

 • рейтинг тенісистів. Він має значення, але далеко не завжди відображає реальний стан. В цій дисципліні є поняття «незручного суперника» який може бути в рейтингу навіть за межами другої сотні;
 • мотивація спортсменів. Це залежить від рівня турніру. Окремі гравці готові грати не на всю силу в дрібних змаганнях і при цьому «розривати» суперників на великих форумах;
 • поточна форма. Її оцінка, напевно, найважливіший нюанс, який потрібно врахувати. Ситуації, коли у спортсмена є затяжні серії поразок чи перемог – не рідкість.

На відміну від інших видів спорту в пінг-понгу є багато моментів, які можуть діаметрально змінити ситуацію на ігровому столі.

Переваги ставок на настільний теніс: що говорять відгуки

Розглядаючи ставки на настільний теніс, відгуки також не потрібно оминати, адже вони допоможуть розібратися з перевагами саме цієї дисципліни для беттінгу. Основна з них – це відсутність у більшості БК аналітичного сектору гри. Тому розібравшись в деталях та тонкощах, можна вигравати на коефіцієнтах дійсно багато. Також плюсом є наявність великості валуйних кефів. За рахунок високої динаміки в лайв-режимі з’являється багато вилок.

Ставки на настільний теніс Україна
Догори