Ставки на теніс

Ставки на теніс

Якщо звернутися до статистики букмекерських контор, то ставки на теніс займають друге місце за популярністю і поступаються лише футболу. Це не дивно, адже дана дисципліна являється досить прибутковою та зручною в прогнозуванні. Щоб відчути всі переваги, необхідно добре розібратися в особливостях тенісу, розуміти розклади та вчитися використовувати дієві стратегії та тактики.

Ставки на теніс: ключові особливості

Cтавки на теніс отримали широку популярність майже одночасно з футболом. Цей вид спорту має свої особливості з погляду беттінгу, серед них такі:

 • регулярні «камбеки». Жоден вид спорту не дає такої кількості неочікуваних результатів;
 • динаміка. Кожен сет буквально захоплює, за живими, справжніми емоціями тенісистів цікаво спостерігати;
 • вплив форми та психологічного стану спортсмена на результат, так як це індивідуальний вид спорту – такий момент дуже сильно відчувається;
 • травми, що тягнуть за собою зняття зі змагання. Також не рідкість, тут не може бути замін, як наприклад в футболі;
 • тенісні турніри різного масштабу відбуваються цілий рік, тому потрібно відстежувати форму спортсменів особливо ретельно;
 • вплив погодних умов – змагання відбуваються зазвичай просто неба.

Одна з важливих особливостей – можливість застосування практично будь-якої стратегії, що суттєво розширює шанси на виграш, навіть якщо не маєте достатнього досвіду.

Які бувають прогнози на теніс: огляд варіантів

Ставки на теніс стратегія яких може бути досить різноманітна, охоплюють 3 основні типи прогнозів. Перш за все варто розглянути такі варіант як ординар, експрес та система.

Прогноз на теніс ординар – це найпростіший варіант, який чудово підходить для новачків та тих, хто не хоче надто ризикувати. Суть в тому, що потрібно обрати один з коефіцієнтів, який ви вважаєте найбільш вірогідним, а саме:

 • перемога першого спортсмена;
 • перемога другого спортсмена;
 • тотал більше або тотал менше;
 • фора першого чи другого спортсмена. Може бути +/-;
 • індивідуальний тотал.

Наступний тип – експрес. До одного купону додається кілька ординарів. Отримати виграш вдасться лише в тому випадку, якщо всі вони спрацюють, тобто ваш прогноз буде вірним. Тоді коефіцієнти перемножуються між собою та на ставку. Якщо хоча б один прогноз не спрацює, експрес повністю «вилітає».

Система – це вже кілька експресів. Причому виграшною буде система в тому випадку, якщо вдасться дотриматись заявлених умов. Для прикладу: система «3 з 6» означає, що додаєте в купон 6 експресів по 3 події в кожному. Принцип підрахунку той же що в експресі – всі ставки повинні спрацювати.

Ставка на теніс: фора

Обираючи ставки на теніс фора муситимете відгадати приблизну кількість геймів, яку один спортсмен виграє в іншого. Фора може бут плюсовою чи мінусовою. Перша застосовується до аутсайдерів, друга до фаворитів.

Щоб краще зрозуміти розглянемо приклад. Ставка на перемогу одного з тенісистів -3,5. Такий прогноз спрацює за умови, що буде виграно ним 4+ гейми в сумі. Ставки на теніс фора +3,5 означатиме що для отримання коштів беттером, потрібно, щоб тенісист не програв більше 3 геймів.

Ставлячи на фору по сетам робите прогноз на переможця пари з урахуванням конкретного гандикапу.

Ставка на теніс: тотал

Тут мається на увазі загальна кількість геймів, що їх набрали обидва тенісисти. Прогнозуєте, що результат буде більше чи менше від тотала, що зазначив букмекер. Щоб цей прогноз був максимально точним варто враховувати безліч моментів і основний з них – тип корту. Саме це впливає на те, яким чином буде відбиватись від майданчика м’яч. Наприклад на ґрунтових це відбувається повільно і м’яч летить високо. Тому прийняти подачу легше, тобто кількість геймів буде більшою. На траві м’яч стрибає низько, тому розіграші коротші.

Інші ставки на теніс

Якщо занурюватись глибше в цей вид спорту та власне в ставки на нього, то помітите, що прогноз на теніс може бути дуже різноманітним. А саме:

 • на кожен сет;
 • на брейк-пойнт, в тому числі на їх кількість у кожному сеті, скільки хто з тенісистів зробить брейків.

В залежності від важливості гри, тобто етапу розіграшу кубку, ширина ліній ставок може суттєво змінюватись.

Ставки на теніс: які можуть бути коефіцієнти

Цей вид спорту дуже специфічний в плані ставок, особливо якщо порівнювати з футболом. Емоційність, залежність результаті від настрою, фізичної форми, морального стану єдиного спортсмена. Все це дуже впливає на коефіцієнти. Випадки коли перша чи друга ракетка світу програвала сотій – не рідкість.

Якщо брати ординар, то тут все просто, наскільки це взагалі можливо. Тобто потрібно спрогнозувати результат одного матчу. Відповідно кефи саме ті, які вказані букмекером. Коли складати прогноз в live, то тут є шанс зловити більші котирування, звісно якщо розуміти як будуть розвиватись події в залежності від ситуації на корті.

Якщо хочеться взяти більші ставки на теніс коефіцієнти будуть перемножуватись в експресах та системі. Але цей варіант для тенісу дуже складний. Навіть на перший погляд максимально передбачувана зустріч, де переможець очевидний, може закінчитись з неочікуваним результатом. Якщо в купоні буде хоча б одна ставка, що не спрацювала – це програш беттера.

Ставки на теніс як можна виграти

Новачку в беттінгу може бути не зрозуміло, а як власне в цій дисципліні можна скласти вдалий прогноз. Це цілком реально, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

 • слідкуйте за формою спортсменів. У всіх є спади та підйоми, питання лише в тому, хто потрапить в пару та як фізична форма вплине на результат;
 • вивчайте особливості покриттів. Це допоможе більш ефективно складати прогнози, адже тип корту та його стан дуже відбиваються на грі;
 • відстежуйте останні матчі обох суперників та очні зустрічі, іноді трапляються принципові дуелі, в яких, насправді, реально визначити переможця.

Отже, роблячи ставки на теніс як виграти? Не скажемо що це просто, але цілком можливо. Неочікувані результати звісно трапляються, але це відбувається не так часто як здається. До того ж, програшам топових тенісистів передують певні події, котрі просто потрібно уважно відстежувати.

Стратегія в ставках на теніс в лайві

Лайв ставки на теніс коефіцієнти яких зазвичай більш приємні. До того ж вони динамічно змінюються, що робить беттинг ще більш захопливим та азартним. Стратегія в live для тенісу дуже відрізняється, якщо порівнювати її з іншими видами спорту.

Особливу увагу потрібно звертати на те, як розвивається матч. На ранніх геймах фаворит може лишень розігріватись, при цьому є варіант що його суперник на куражі пройде весь матч і перехопити ініціативу вже не вийде.

Роблячи ставки в лайві просто необхідно розуміти техніку гри тенісистів. Так на ґрунтовому корті, поки він ще вологий (після поливу) може «вистрелювати» один спортсмен, після його висихання інший.

Огляд дієвих стратегій в ставках на теніс

Ставки на теніс і стратегія це дуже цікаве питання, адже більшість працює для цього виду спорту. Перерахуємо найцікавіші з них:

 • ставка на лідера;
 • ставка на лідера, що програв перший сет;
 • ставка проти лідера;
 • точний рахунок;
 • ставка на гейми;
 • експреси;
 • вихід;
 • форт;
 • щукінська стратегія;
 • тай-бейки;
 • вилки;
 • рахунок 40:40 чи 15:15;
 • коридор.

Цікаво, що стратегії дійсно дієві, але лише для чоловічого тенісу, жіночий дуже непередбачуваний, тому в ньому потрібно просто детально розібратись і лише після цього складати прогнози.

Відгуки по ставки на теніс: які переваги та недоліки дисципліни

Роздумуючи чи обирати ставки на теніс, відгуки варто читати обов’язково. Так з позитивних моментів, які називають беттери – це достатньо чітке розумінні ситуації на корті вже під час гри, адже бере участь лише 2 спортсмени. Тобто буде одразу видно, якщо один з них явно домінує, а інший «поплив» і просто дограє. Те що складати прогнози можна практично весь рік – також перевага. До того ж сумно не буває, адже на різних кортах тенісисти відчувають себе не однаково.

Щодо недоліків, то зазначається нерегламентована тривалість гри, при обмежених часових можливостях, можна так і не дочекатись слушної нагоди, щоб зробити ставку.

Ставки на теніс
Догори