Ставки на спорт в Україні

Ставки на спорт в Україні – це дуже популярний вид парі, котрий широко представлений у вітчизняних букмекерських конторах. Беттери мають змогу самі обрати дисципліну, яка їм буде дійсно цікавою та тим самим зробити азартну розвагу дійсно захопливою. Серед найпопулярніших дисциплін, що їх обирають беттери в Україні – це футбол, хокей, баскетбол, бокс та десятки інших видів спорту, в тому числі кіберспорт.

Ставки на спорт в Україні

Хто та чому обирає ставки на спорт в Україні

Робити ставки на спорт в Україні – це як відвідати захопливий атракціон і для цього навіть не потрібно виходити з дому. Більшість БК мають зручні сайти та навіть додатки, що допомагає завжди бути в курсі подій. Люди, як обирають цей тип розваги, точно прагнуть розслабитись та відпочити, і далеко не завжди кінцевим бажанням є саме отримання фінансової вигоди. Адреналін, який просто зашкалює дарує дуже яскраві емоції, очікування виграшу чи програшу однієї із команд, «емоційні каруселі» коли на останніх секундах в ворота залітає м’яч. Все це можливо отримати лише роблячи ставки у букмекера.

Будь-яка подія буде сприйматись більш емоційно, навіть якщо грає не улюблена команда чи спортсмен. Можливість складати прогнози дистанційно – особливо приваблює, до того ж безпосередньо на сайті БК можна переглянути подію.

Але варто розуміти, що ставки на спорт без ризику – це практично неможливо, хоча існують стратегії, які допомагають мінімізувати вірогідність того, що прогноз не спрацює, а отже уникнути великих фінансових втрат.

На який вид спорту робити ставки в Україні

Для тих, хто лише починає свій шлях в ставках на спорт безперечно цікаво, який же вид спорту краще обрати. Все в більшій мірі залежить від вподобань, але найперша рекомендація для новачків зупинятись на тих дисциплінах, в яких ви хоч трохи розбираєтесь. Також є топові види, на які спортивні ставки в Україні роблять більшість беттерів. Серед них такі дисципліни:

 • футбол. Це топовий вид спорту, на який запропонована найширша ліній у всіх без виключення БК. Найбільше варіантів ставок є на матчі топових чемпіонатів, турнірів Європейського та світового масштабу;
 • теніс. Дуже популярний вид спорту, на який зазвичай ставлять в live-режимі. Все тому що є багато турнірів на різних континентах, як вдень, так і вночі, граються вони 12 місяців у році;
 • хокей. Є чимало прихильників цього виду спорту, саме тому знайдуться бажаючі спробувати вгадати переможця. Складність в тому, що передбачити це дуже важко, адже хокей один з важкопрогнозованих видів спорту;
 • баскетбол. Зазвичай ставки прагнуть робити на матчі НБА. Існує багато працюючих стратегій, тому прогнозувати можуть навіть ті в кого немає надто багато досвіду;
 • кіберспорт. Ця дисципліна стрімко набирає популярності, з’являються цілі БК, що спеціалізуються саме на кіберспортивних змаганнях. Котирування дуже хороші, а якщо добре розібратись в цьому спорті вдасться отримати суттєву фінансову винагороду.

Щоб не втратити, обираючи нові дисципліни, потрібно починати робити ставки обережно, з мінімальними ризиками. При цьому не варто розраховувати на високий прибуток, але для початку це буде гарним варіантом.

Які бувають види ставок онлайн в Україні

Ставки на спорт – це ринок, кожна букконтора прагне привабити до себе все більше і більше користувачів, тому пропонує велике розмаїття видів спорту та ліній, а також типів прогнозів. Перш ніж поринути у світ коефіцієнтів, варто розібратися які ж існують види ставок. На сьогодні БК пропонують 3 варіанти:

 • ординар;
 • експрес;
 • система.

Ставки онлайн України у букмекера можуть бути й іншими, але всі вони тим чи іншим чином відносяться до перелічених. Тепер варто розібратися в особливостях кожного прогнозу.

Ординар – найпростіший вид ставки, що передбачає спробу передбачити результат одного матчу, двобою. Просто виберіть той чи інший результат. Якщо ставка зіграє, то отримаєте вигоду, яку демонструє коефіцієнт. Приклад класичної лінії з потрійним підсумком:

 • П1 – перемагає перша команда/гравець – кеф 1,2;
 • П2 – перемога команди 2 – кеф – 15;
 • Х – нічия – кеф – 6.2.

Роблячи ставку в розмірі 200 гривень, маєте шанси виграти 240, 3000 чи 1240 гривень, в залежності від того на який результат поставите, та який з них спрацює. Але варто розуміти, що за цим розкладом вірогідність виграшу П2 – найнижча, а того, що переможцем стане П1 – найбільша. Звичайно можна спробувати свою удачу, але є об’єктивні фактори, несподівані повороти трапляються вкрай рідко.

Експресом є комбінація ординарів. При цьому якщо всі прогнози спрацюють, то їх коефіцієнти перемножуються один на другий, а результат на ставку. В тому випадку, якщо хоча б один прогноз не зіграє – згорають всі. Звичайно, вгадати 2-3 чи більше подій не легко, але і застосовувати експрес варто не до всіх видів спорту. Рекомендується робити таку ставку на турнірах які тривають певний час.

Система – найскладніший вид ставки, для того, щоб вона спрацювала, необхідно дуже добре розбиратися в розкладах та досконально володіти ігровою ситуацією. Система об’єднує в собі декілька ординарів, причому в залежності від умов їх повинно бути 2 з 3 чи 4 з 5 чи 3 з 5. Перша цифра кількість експресів в системі, друга, кількість ординарів в експресі.

Чи бувають безкоштовні ставки на спорт

Прихильники азартних розваг, добре знають, що букмекери всіляко заохочують до ставок, в тому числі надають ряд безкоштовних можливостей. Це дуже приємно, адже новачки можуть спробувати себе в беттингу, а досвідчені відвідувачі отримати ще більшу вигоду, і тим самим впевнитись в правильності вибору букмекера. Безкоштовні ставки на спорт – це цілком реально і вони мають назву фрібет. Це бонуси, вони являються умовними грошима, використовуючи які можна складати прогнози та вигравати, натомість, цілком реальні кошти. Правда при цьому сума фрібету буде відмінусована. Приклад: надано безкоштовні ставки на спорт у розмірі 500 гривень. Складаєте прогноз на футбольний матч на певний результат, що має кеф – 1,8 і виграєте. Ваша вигода буде розрахована наступним чином:

500*1,8-500=400 гривень. Саме ці кошти підуть на рахунок.

Фрібети надають, зазвичай, при реєстрації чи за інші дії на сайті букмекера. Особливості подібної бонусної програми варто дізнаватися у кожного окремого букмекера.

Як робити ставки на спорт без ризику чи мінімізувати його

Зовсім не ризикувати, намагаючись вгадати переможця гри чи передбачити різноманітні показники – неможливо. Адже та подія, яку ви запланували може не статись. Але значно знизити втрати можна. Перш за все потрібно обирати букмекера, яки дає різноманітні коефіцієнти, щоб власне було з чого обирати.

Ще одна можливість – це зупинитись на ставках типу ординар і обирати найбільш вірогідний результат, тобто той на який найменший коефіцієнт. Якщо бачите що на одного гравця встановлено котирування 1.5, а на іншого 15, то зрозуміло, що виграє перший. Так, прибуток отримаєте менший, але він буде.

Також окремі букмекери пропонують цікаву опцію для новачків «ставки на спорт без ризику». Суть таких прогнозів в тому, що гроші будуть повернуті, якщо парі не спрацює. Така акція не діє для всіх відвідувачів, а лише для тих хто лишень зареєструвався і тільки на першу ставку.

Зверніть увагу, функцію ставки без ризику потрібно додатково активувати, подібна можливість надається в купоні. В залежності від його дизайну потрібно буди перевести повзунок на «вкл» чи відмітити цю опцію галочкою.

Ставки на спорт: реальні відгуки

Звичайно, кожен беттер, після створення прогнозів в тій чи іншій букмекерській конторі отримує певні враження. Роблячи ставки на спорт, відгуки варто читати, але не потрібно їм сліпо вірити. Справа в тому, що більшість незадоволених беттерів, що пишуть гнівні коментарі, не вчитуються в користувацькі умови, чи забувають пройти верифікацію, що затягує виведення коштів. Звісно, є БК котрі дійсно не виконують взяті на себе зобов’язання та не виплачують виграші, але такі, зазвичай, просто не мають ліцензії.

Ті ж хто вдало робить ставки на спорт відгуки пишуть не часто, а просто продовжують вигравати у букмекера та активно виводять великі суми коштів. Тому варто спробувати, врешті решт, розмір ставки визначаєте самі.

З чого почати новачкам, які хочуть робити спортивні ставки в Україні

Якщо беттінг – це для вас нова сфера, то варто починати з того, щоб робити ставки на спорт в Україні обираючи невисокі коефіцієнти. Це допоможе розібратися в порядку розрахунку та самому процесі. Обираючи майже 100% прогнозований результат відчуєте смак перемоги, що теж багато значить. В цій сфері є чому вчитись. Розглянемо розповсюджені помилки, яких варто уникати. Конкретніше:

 • Ставка на всі гроші. Це невірна стратегія, краще визначити банкролл, який ні в якому випаду не перевищите, а також розподілити кошти на різні події.
 • Збільшення ставки після вдало складеного прогнозу. Прокидається азарт, який заважає тверезо мислити. Емоції – не кращі партнери, адже треба міркувати цифрами, статистикою, ігровою ситуацією.
 • Відхід від стратегії. Обравши її, дотримуйтесь, інакше вона не спрацює в довготривалій перспективі.

Прибуткові спортивні ставки в Україні – це цілком реально. Варто лишень перед тим як складати свої прогнози приділити увагу теорії, досконально розібратися в поняттях та починати з малого. Дрібні перемоги краще ніж поразки зі старту.

Догори